Program izobrazbe o gospodarenju otpadom je stavljen izvan snage

Povjerenik za gospodarenje otpadom:

Lokacija Termini izobrazbe Adresa
ZAGREB  _ Ilica 242
SPLIT  _ Put brodarice 6
RIJEKA _ Korzo 24a
OSIJEK _ Reisnerova 74
ZADAR _ Špire Brusine 16
PULA _ Ciscuttijeva 2
DUBROVNIK _ Don Frana Bulića 4
VARAŽDIN _ Aleja kralja Zvonimira 1
KARLOVAC _ Bogoslava Šuleka 29
SAMOBOR _ Trg Matice hrvatske 3
VUKOVAR _ I. G. Kovačića 3

Okviran raspored održavanja izobrazbe za povjerenika za gospodarenje otpadom:

POVJERENIK ZA GOSPODARENJE OTPADOM

PRVI DAN IZOBRAZBE
Zakonodavni okvir gospodarenja otpadom 08: 00 – 09:30
 Pauza 09:30 – 09:45
Zakonodavni okvir gospodarenja otpadom 09:45 – 11:15
Pauza 11:15 – 12:15
Osnove gospodarenja otpadom 12:15 – 15:15
DRUGI DAN IZOBRAZBE
Sakupljanje, odvojeno sakupljanje i skladištenje otpada 08:00 – 10:15
 Pauza  10:15 – 10:30
Evidencije, planiranje i izvješćivanje o otpadu 10:30 – 12:00
Pauza 12:00 – 13:00
Evidencije, planiranje i izvješćivanje o otpadu 13:00 – 15:15
TREĆI DAN IZOBRAZBE
Građevine za gospodarenje otpadom, obrada, oporaba i zbrinjavanje otpada 08:00 – 10:15
Pauza 10:15 – 10:30
Opasni otpad i postupanje 10:30 – 12:00
Pauza 12:00 – 13:00
Sigurnosni aspekti gospodarenja otpadom 13:00 – 14:30
Pravni i inspekcijski nadzor u području gospodarenja otpadom  14:30 – 16:00

Odgovorna osoba za gospodarenje otpadom:

Lokacija Termini izobrazbe Adresa
ZAGREB _ Ilica 242
SPLIT _ Put brodarice 6
RIJEKA _ Korzo 24a
OSIJEK _ Reisnerova 74

Okviran raspored održavanja izobrazbe za odgovornu osobu za gospodarenje otpadom:

ODGOVORNA OSOBA ZA GOSPODARENJE OTPADOM

PRVI DAN IZOBRAZBE
Zakonodavni okvir gospodarenja otpadom 08: 00 – 09:30
 Pauza 09:30 – 09:45
Zakonodavni okvir gospodarenja otpadom 09:45 – 12:00
Pauza 12:00 – 13:00
Osnove gospodarenja otpadom 13:00 – 14:30
Pauza 14:30 – 14:45
Osnove gospodarenja otpadom 14:45 – 17:00
DRUGI DAN IZOBRAZBE
Sakupljanje, odvojeno sakupljanje i skladištenje otpada 08:00 – 09:30
 Pauza  09:30 – 09:45
Sakupljanje, odvojeno sakupljanje i skladištenje otpada 09:45 – 12:00
Pauza 12:00 – 13:00
Evidencije, planiranje i izvješćivanje o otpadu 13:00 – 14:30
Pauza 14:30 – 14:45
Evidencije, planiranje i izvješćivanje o otpadu 14:45 – 17:00
TREĆI DAN IZOBRAZBE
Evidencije, planiranje i izvješćivanje o otpadu 08:00 – 09:30
Pauza 09:30 – 09:45
Evidencije, planiranje i izvješćivanje o otpadu 09:45 – 11:15
Građevine za gospodarenje otpadom, obrada, oporaba i zbrinjavanje otpada 11:15 – 12:00
Pauza 12:00 – 13:00
Građevine za gospodarenje otpadom, obrada, oporaba i zbrinjavanje otpada  13:00 – 14:30
Pauza  14:30 – 14:45
Građevine za gospodarenje otpadom, obrada, oporaba i zbrinjavanje otpada  14:45 – 16:15
Opasni otpad i postupanje  16:15 – 17:00
ČETVRTI DAN IZOBRAZBE
Opasni otpad i postupanje  08:00 – 09:45
Pauza  09:45 – 10:00
Sigurnosni aspekti gospodarenja otpadom  10:00 – 13:00
Pauza  13:00 – 14:00
Pravni i inspekcijski nadzor u području gospodarenja otpadom  14:00 – 16:15

Prati nove odredbe Ministarstva zaštite okoliša i prirode